Деревянный мольберт детский двухсторонний зелено-оранжевый 2 в 1 с магнитной доской

Детский двухсторонний мольберт деревянный 2 в 1 зеленый с магнитной доской. Такие детские мольберты незаменимы для творческого развития ребенка. На нем можно рисовать, писать, с его помощью учиться читать и составлять первые слова, играть с магнитами и т.д.

Деревянный двухсторонний мольберт купить недорого

Отечественный детский двухсторонний мольберт отличается от других:

  • качественным сырьем, из которого он изготовлен,
  • аккуратностью исполнения (нет потеков краски, шераховатостей),
  • деревянные детали значительно шире и толще, поэтому они не трескаются,
  • большим полем для рисования,
  • разнообразием цветов.

Купить детский двухсторонний мольберт в Харькове

Мольберт имеет две рабочие поверхности: темную грифельную и белую магнитную. На большой яркой полочке малыш сможет разместить все свои канцелярские принадлежности.

Материал: мольберт изготовлен из высококачественных материалов, разукрашен нетоксичными красками на водной основе.

При покупке любого мольберта автоматически получаете скидку 10 % на любые магниты из раздела Игры с магнитами

Отзывы

Отзывы наших покупателей

Купили дитячий двосторонній мольберт у Нафані. Збірка проходить швидко. Хоч і збирав чоловік, але дивлячись на процес, розумієш, що і сама можеш легко зібрати. Викрутка знадобиться тільки для верхнього кріплення. Мольберт дитячий складається і тому не займає багато місця в кімнаті.
Тут же в магазині продаються фломастери для мольберта. Ми купили абсолютно звичайні фломастери для мольберта і стираю їх з дошки вологою ганчіркою.
Крейда для мольберта купували звичайні. Але крейда для неї потрібні м'якше, оскільки жорсткі будуть добре дряпати поверхню.
Є поличка під фломастери та олівці
Позитивні сторони:

▄ Мольберт для малювання стійкий

▄ міцний, за рік не зламався

▄ гарна дошка для малювання фломастерами

▄ легко стираються малюнки вологою ганчіркою

▄ є підставка під крейду

▄ не обов'язково купувати спеціальні фломастери для малювання

▄ цілком доступна ціна

Висновок: двосторонній мольберт стане гарним заняттям для маленьких художників, якщо, звичайно, у них буде на те бажання. Моєму синові подобається малювати, головне - дати дитині волю для фантазії.

Вита Дубровец

Почалася наша історія з того, що вирішили купити дитині на Новий рік пластиковий мольберт в "Дитячому світі", виявилося, що він бракований. Насправді і добре, що так вийшло. Весь пластмасовий, хлипенький (В загальному, здали ми його назад в магазин.
Потім я замовила цей дерев'яний мольберт. Мені дуже сподобався, стоїть стійко, дерев'яно-металевий, міцний ( дитина навіть залазив усередину на поличку).
Поличка широка, так що весь крейда потрапляє туди і підлогу навколо чистий))
Фломастери купили на водній основі. Фломастери хороші, тому що дитина розмалював весь диван, все легко отмылось губкою з водою))
Дитина сам рухає куди йому треба, мольберт не падає
У кінцевому підсумку, ми задоволені, навіть незважаючи на деякі нюанси з диваном

Даша Бажан

Хочу вам розповісти про мольберті, яким ми, педагоги, користуємося щодня. У нас вже є один важенний мольберт і з двох сторін він як звичайна шкільна дошка, писати на ньому можна тільки крейдою. Це не зручно. Кожне заняття тягнути з кабінету в кабінет важкий мольберт, при цьому спостерігати за дітьми і зберігати рівновагу на підборах. Тому, дереянный мольберт ми замовили, щоб полегшити собі життя, можна так сказати. Мольберт цей легкий і стійкий, складається просто, наодинці з ним впорається не проблема.
Так само, у цього мольберта 2 різні сторони. Одна сторона для крейди, друга для маркерів (маркери повинні бути на водній основі, спиртові маркери не відмиваються), це досить функціонально. У комплекті з мольбертом йшов магнітний алфавіт. У нас алфавіт був синій. Хотілося б, щоб голосні і приголосні букви були різних кольорів, дітям би так краще запам'ятовувалося. І всі, в комплекті більше нічого не було. Довелося нам докуповувати і олівці та маркери, і магнітики. Добре, що У Нафані все це можна докупити.
Купувати щось нове в наше установа підштовхую всіх я, як молодий, зацікавлений фахівець. Отже, замовляла я цьому сайті. Сайт більше розрахований на батьків, але і педагоги для себе знайдуть гідні товари.

Сердюк Аліна (вчитель-вихователь)
Деревянный мольберт детский двухсторонний зелено-оранжевый 2 в 1 с магнитной доской 0  Деревянный мольберт детский двухсторонний зелено-оранжевый 2 в 1 с магнитной доской
5 14
грн 529.00
Детский двухсторонний мольберт деревянный 2 в 1 зеленый с магнитной доской. Такие детские мольберты незаменимы для творческого развития ребенка. На нем можно рисовать, писать, с его помощью учиться читать и составлять первые слова, играть с магнитами и т.д. Отечественный детский двухсторонний мольберт отличается от других: качественным сырьем, из которого он изготовлен, аккуратностью исполнения (нет потеков краски, шераховатостей), деревянные детали значительно шире и толще, поэтому они не трескаются, большим полем для рисования, разнообразием цветов. Мольберт имеет две рабочие поверхности: темную грифельную и белую магнитную. На большой яркой полочке малыш сможет разместить все свои канцелярские принадлежности. Материал: мольберт изготовлен из высококачественных материалов, разукрашен нетоксичными красками на водной основе. При покупке любого мольберта автоматически получаете скидку 10 % на любые магниты из раздела Игры с магнитами
Похожие товары
Каталог товаров
 
 
Игрушки
 
 
Детская комната
 
 
Детские товары
 
 
Детская одежда
 
 
Детский транспорт
Акции и новинки
Производители