Детская кухня 8 Технок- самая высокая (82 см) 0915, Украина

Детская игровая кухня № 8 Технок - самая высокая отечественная кухня. Высота 82 см!!! Великолепная пластмасса, продуманные до мелочей элементы кухни, полный спектр всех необходимых функций для ролевой игры с кухней. 

От модели под названием кухня 7, данная модель отличается увеличенной комплектацией посуды, в т.ч. большая вилка, ситечко и черпак, которые размещены на специальных крючках на задней стенке и боковые шкафчики в ножках. 

Комлектация детской игровой кухни 8 Технок 0915:

  • варочная поверхность с тремя газовыми камфорками с регуляторами и подвижным краном;
  • задняя стенка с тремя крючками;

Детская кухня 8

  • вытяжка;
  • две ножки с боковыми крышками и полочками на каждой;
  • духовка с задней стенкой;
  • игрушечный кран для воды с подвижной ручкой. Дети очень любят за неё дергать

Детская кухня 8

  • каструля с крышкой, чайник, сковородка, четыре глубоких тарелки, по четыре ложки, вилки и ножики, по четыре чашки и блюдца, четыре навесных кухонных прибора.

По качеству и высоте на украинском рынке нет равных детской игровой кухне № 8. Рекомендуем! 

Отзывы

Оставить отзыв
Отзывы наших покупателей

Звісно, кухня 8 відразу вражає дитину своїм розміром - 82 см у висоту. Цілою купою столових приладів і кухонного приладдя. Обожнюю дивитися на щирий дитячий захват :) Точний розмір 820x510x290. Вона звичайно без звукових і світлових ефектів, я спеціально вибирала саме таку, щоб не міняти батарейки щотижня. Але це не робить її гірше інших. Вважаю, що варто витратитися, але купити кухню 8 технок для свого янголятка. Воно того варте

Ліда Оніщук

Дуже нас порадувала дитяча кухня 8 Технок. Пластмаса якісна і щільна. Кольори приємні. Хотілося, звичайно, щоб і посудка була в єдиному стилі, але спасибі і на тому, що нічого не протікає, тому як дитина постійно грає з водою на цій кухні. Нам такий подарунок відмінно підійшов на два рочки, так дітки будуть пізнавати з самого початку пристрій кухні, і сподіваюся, бажання господарювати на маминій кухні буде не сильним хоча я не проти щоб вона мила посуд.
Коли ми кладемо в духовку випічку, я характерно отдергивают руки і дую на них, і дочка розуміє, що там поки гаряче. Так що, на ній можна вивчити і правила поведінки на кухні.

Я не вважаю, що кухня прямо обов'язково повинна бути у кожної дитини, але багато моїх знайомих мами навіть хлопчикам купують ігрові дитячі кухні. Для дітей це можливість почати вивчати ролі в грі, прищепити відповідальність і турботу за інших, якщо вас намагаються нагодувати пластиліновими солодощами (ніколи від них не відмовляйтеся!), І ... це весело, не тільки дитині)

Тетяна Кролівець

Дитяча кухня 8 - Проста і бюджетна кухня, але в підсумку ви отримуєте цілий світ для маленької дитини!
Перше враження. Кухня вибиралася за принципом де більше функціонуючих деталей і посуду. Ми зустрічали і такі, де зовсім майже нічого немає, а коштують дорого. У мене стояв вибір перед двома такими ігровими модулями з однаковою кількістю посуду, але вибір припав на більш витончену дитячу кухню 8 Технок.
Не можу розповісти про збірку, так як це робив чоловік. Перед дитиною на її день народження вона постала вже в зібраному стані, а дорослі тільки і милувались від її "вауууу" ☺. Відразу був перевірений кран на функціонування, дочка повідкривала все дверцята, на полички поклала овочі.
Полички є по обидва боки від кухні.
В середині духовка, оснащена всередині "вентилятором".
Місце для ложок, виделок і ножів. Чайник, сковорідка, каструля і три конфорки.
Працюючий кран
Ми купували дитячу кухню 8 Технок спільно з набором по ліпленню тістечок, показали дитині, що після ліплення можна класти їх в духовку, тому вийшло що дуже доповнюють один одного подарунки.

Іванна Сердюк

Отличная кухня. Великолепное качество пластика.Все продуманно. И размер подходящий. Очень рекомендую купить детскую кухню ребенку. У нас дочка в восторге!!!

Сергей Крылов

Дівчата і навіть хлопчики люблять допомагати мамі на кухні. Їм цікаво грати з тестом, крупами та іншими продуктами. А якщо їм надати в вільне користування трохи води, кухонне приладдя і гірку сухий каші, то вони приходять в захват і у мами з'являється мінімум 40 хвилин вільного часу.

Якщо ваш малюк проявляє інтерес до кулінарного мистецтва, то багатофункціональна кухонна плита припаде йому до душі. З моєю дочкою саме так і було. Вже з двох років вона активно господарювала зі мною на кухні, миттєво розсипаючи купу борошна і забруднивши посуд. Тому на розум приходило лише одне - купити їй багато барвистою дитячого посуду і, звичайно ж, кухонну плиту.

Припустити як поставиться дитина до подарунка і чи буде з ним грати було важко, тому я зупинила свій вибір на бюджетній кухні від Технок. Вибрала я найбільшу модель №8, оскільки дочка у мене досить висока. Висота кухні 82 см, вага не більше 2.5 кг. У комплекті є багато кухонних приладів: чашки, тарілочки, чайник, вилки, ложки та інші речі, необхідні для повноцінної гри.
Якість іграшки - дитячої кухні 8 - більш ніж висока:
пластик міцний (за 2 роки активної гри жодного ушкодження);
відсутній запах (чого не скажеш про китайських іграшках);
легка складання-розбирання (кухня легко розбирається, якщо потрібно її заховати);
рухливість деталей відмінна (пальники, духова дверцята, тумбочки легко закриваються, чи не відпадають).

За два роки гри кухня 8 Технок пережила багато - пройшла міцність на воду, витримала літо у дворі і гру з піском, травою, і навіть болотом, безліч разів розбиралася і збиралася. Все це ніяк не вплинуло на її зовнішній вигляд. Грає дочка кожен день - старанно варить їсти своїм бебі борнам. Ну а головною перевагою цієї іграшки можна назвати її ціну - приблизно 390 грн на час моєї покупки.

Людмила Івашко

Спасибо. Купили рекомендованную Вами украинскую кухоньку под артикулом 8 Технокок и очень довольны. Высокая детская кухня, хорошего качества, комплект принадлежностей великолепный, красивая и удобная. Ребенок был рад.
Сложно было выбрать. Одна детская кухня нравилась внешне и по пластику, другая - кухня со звуками. Рады, что выбрали первый вариант. Качество порадовало. Могут же и наши производители, если захотят!!!

Светик
Детская кухня 8 Технок- самая высокая (82 см) 0915, Украина 0915   Детская кухня 8 Технок- самая высокая (82 см) 0915, Украина
5 8
грн 489.00
Детская игровая кухня № 8 Технок - самая высокая отечественная кухня. Высота 82 см!!! Великолепная пластмасса, продуманные до мелочей элементы кухни, полный спектр всех необходимых функций для ролевой игры с кухней.  От модели под названием кухня 7, данная модель отличается увеличенной комплектацией посуды, в т.ч. большая вилка, ситечко и черпак, которые размещены на специальных крючках на задней стенке и боковые шкафчики в ножках.  Комлектация детской игровой кухни 8 Технок 0915: варочная поверхность с тремя газовыми камфорками с регуляторами и подвижным краном; задняя стенка с тремя крючками; вытяжка; две ножки с боковыми крышками и полочками на каждой; духовка с задней стенкой; игрушечный кран для воды с подвижной ручкой. Дети очень любят за неё дергать каструля с крышкой, чайник, сковородка, четыре глубоких тарелки, по четыре ложки, вилки и ножики, по четыре чашки и блюдца, четыре навесных кухонных прибора. По качеству и высоте на украинском рынке нет равных детской игровой кухне № 8. Рекомендуем! 
Похожие товары
Каталог товаров
 
 
Игрушки
 
 
Детская комната
 
 
Детские товары
 
 
Детская одежда
 
 
Детский транспорт
Акции и новинки
Производители