Каталог товаров
 
 
Игрушки
 
 
Детская комната
 
 
Детские товары
 
 
Детская одежда
 
 
Детский транспорт
Акции и новинки
Производители

Детский набор для игры в доктора Аптечка 914 Орион, Украина

Набор "Аптечка" Orion - увлекательная игра в доктора популярна среди детей уже много поколений. Это отличная сюжетно - ролевая игра, которая не только учит состраданию и милосердию, по отношению к окружающим, но и располагает к настоящим врачам, помогает понять и не бояться их, если необходимость встречи у ребёнка всё же есть.

аптечка орион 914

Игра в доктора может научить малышей очень важному аспекту - не бояться врачей и их инструментов. Ребёнок должен с детства понять – врач лечит людей, помогая им. В дальнейшем, с помощью более сложных наборов, ребенка можно будет ознакомить с оказанием первой помощи.

Сюжетно-ролевая игра развивает фантазию и воображение. В процессе игры вырабатываются ловкость и слаженность движений рук, мелкая моторика и координация.

Отзывы

Отзывы наших покупателей

Однією чудовою іграшкою для наших дівчаток є аптечка фірми Оріон (Україна). Гра в доктора, є однією з найбільш улюблених дівчачих, та й не тільки, рольових ігор. Будинок перетворюється в лікарню і все ляльки у нас стають пацієнтами. Чесно скажу, не тільки ляльки, та й мама з татом. Дуже дбайливо і дбайливо вони починають робити нам укольчики, міряти температуру, тиск, дивитися шийку. Діти проявляють турботу, доброту, поспішають на допомогу кожному хворому.
Ми вибрали саме цю аптечку, оскільки вона була в валізці - її зручно зберігати і всі прилади завжди на місці і не валяються де попало в будинку, після гри все акуратно слажівается. За 2 роки ми нічого не втратили і не зламали. Аптечка з нетоксичного якісної пластмаси, що мені дуже важливо, як мамі.
Тут всі необхідні інструменти: апарат щоб слухати, міряти тиск, окуляри, термометр, укол, і інші медичні прилади. Все дуже міцне і безпечне.

Набір лікаря від Оріон - просто відмінна іграшка для маленьких докторів при тому і не дорога.

Олена

Данная детская аптечка для игры в доктора от Орион - просто супер. Отличный пластик без запаха. Удобный чемоданчик. Ничего не разбросано. Самое приятно в данном детском наборе доктора - это то, что все инструменты максимально приближены к тем, которые у нас используются. А то бывает откроешь в гостях иностранный набор доктора для детей - и сам не можешь понять что делать с этой вещью. А тут все понятно. Рекомендую купить детский набор доктора (аптечку) Орион.

Анна Ерохина

Якось наш син граючи в гостях дуже захопився грою з дітками в лікарню з дитячої аптечкою, звичайно ж побачивши його інтерес я захотіла купити додому дитині аптечку з усіма медичними інструментами. При покупці вибирала більш якісну і недорогу аптечку. І зупинилися на виробнику Оріон. Ми і раніше купували іграшки української фірми і завжди залишалися задоволені якістю. І на цей раз аптечкою були задоволені і я, і дитина.
Аптечка - дитячий набір лікаря Оріон, дуже зручна, всі інструменти можна зберігати в валізці в одному місці, не буде все розкидано і загублено. Матеріал інструментів міцний, що не токсичний, нічим не пахне, прослужить такий набір досить довго для дитини. Дрібних деталей в аптечці немає, всі інструменти для нас безпечні, не гострі.

Синуля грає із задоволенням, лікує всіх підряд від іграшок до батьків і бабусь з дідусями.

Ціна повністю відповідає якості набору Аптечка від українського Оріона. Маленькі любителі пограти в докторів оцінять такий цікавий медичний набір.

Олеся

Можу відзначити, що ця фірма Оріон виробляє дуже якісні і недорогі іграшки. Я своєму синові намагаюся купувати машинки та пластмасові іграшки саме цієї фірми. Набір лікаря Оріон теж нас дуже здивув з гарного боку.

Марьяна
Детский набор для игры в доктора Аптечка 914 Орион, Украина 914 Детский  набор для игры в доктора Аптечка 914 Орион, Украина
5 15
грн 97.00
Набор "Аптечка" Orion - увлекательная игра в доктора популярна среди детей уже много поколений. Это отличная сюжетно - ролевая игра, которая не только учит состраданию и милосердию, по отношению к окружающим, но и располагает к настоящим врачам, помогает понять и не бояться их, если необходимость встречи у ребёнка всё же есть. Игра в доктора может научить малышей очень важному аспекту - не бояться врачей и их инструментов. Ребёнок должен с детства понять – врач лечит людей, помогая им. В дальнейшем, с помощью более сложных наборов, ребенка можно будет ознакомить с оказанием первой помощи. Сюжетно-ролевая игра развивает фантазию и воображение. В процессе игры вырабатываются ловкость и слаженность движений рук, мелкая моторика и координация.
Похожие товары