Каталог товаров
 
 
Игрушки
 
 
Детская комната
 
 
Детские товары
 
 
Детская одежда
 
 
Детский транспорт
Акции и новинки
Производители

Мирослава

5

Довго вибирали розвивальні іграшки для дитини, яка росте у міській квартирі й не бачить, як ростуть овочі на городі, та й просто для розвитку . Вибираючи між різними наборами овочів, які розглядали на різних сайтах, шукали найбільш універсальний набір овочів, який би придався і для гри, і для навчання, і для різного віку. Вибирали так, щоб були в наборі ті овочі, які характерні для нашого регіону і при цьому естетично виконані і правдоподібні. Одним із критеріїв була також безпека для малої дитини.
Вибір упав на Набір пластикових овочів 9 предметів великі 5323 Технок. Тут є майже усі найбільш уживані овочі в нашій культурі – картоплина, капустина, помідор, огірок, цибулина, баклажан, морквина, перець і кукурудза. Шкода, що немає часничку і кабачка. Зате є огірок, якого немає в інших наборах. Усі овочі виконані дуже правдоподібно, за винятком баклажана і помідора, у яких хвостики тог ж кольору, що і сам овоч. Однак, це зумовлено безпекою: кожен овоч монолітний, немає елементів, які б могли відірватися, що дуже важливо для маленьких дітей.
Більшість овочів просто як справжні! Ми, дорослі, захоплювалися не менше, ніж дитина.
Важливо, що розмір овочів пропорційний: найбільша з них капустинка, натурального розміру усі овочі, хоч і некрупні. Якщо покласти поруч із справжніми, то деякі з них не відрізниш від "живих" овочів.
Дуже задоволені і дуже рекомендуємо саме цей набір.