Каталог товаров
 
 
Игрушки
 
 
Детская комната
 
 
Детские товары
 
 
Детская одежда
 
 
Детский транспорт
Акции и новинки
Производители

Песочница с крышкой - бассейн Корабль 03355 фиолетово-зеленая

Отзывы

Отзывы наших покупателей

Благодарим за рекомендацию именно этой песочницы. Очень понравилась форма в виде кораблика, ребенок постоянно выдумывает игры в пиратов или просто "путешествует" по морям и океанам(у нас большая компания мальчишек и и мы не перестаем удивляться новым идеям).

Песочница для ребенка с крышкой Лодка корабль

А крышка помогает уберечь песочек от мусора.Спасибо за оперативность доставки.

Яна

Спасибо за песочницу! У нас это не 2в1, а 3в1! Используем ещё и как манеж. Когда на зиму в дом пустую заносим, накидали игрушек и вперёд. Старший сын играет,теперь и младший и ничего с ней не делается. Вообщем - рекомендую.

Роман

Живемо ми в приватному будинку, але сад крихітний і після переїзду був потрібний тривалий ремонт - доріжки, огорожі. Загалом вирішили, що доки не варто робити стаціонарну пісочницю, оскільки мало відбутися велике будівництво.

А дитина пісок любить. І тому була придбана пластикова пісочниця з кришкою вітчизняної фірми Долоні.

Розраховувалося, що пісочниця буде тимчасовим варіантом, оскільки пластик сам по собі не довговічний матеріал, особливо, коли на нього впливає своєю вагою дитина.

Так сталося, що пісочниця Долони дуже навіть якісна. Пластик самої пісочниці міцний і кути, краї, дно посилені.

 • У двох краях пісочниці є виступ-стільчик для дитини.
 • Дно не слизьке, а пісочниця дуже стійка. Кришка пісочниці легко встановлюється згори, без кріплення, але сидить надійно.
 • Звичайно, в сильні бурі-грози про всяк випадок кидала згори цеглинку.
 • Дитина сідала попій, вставав ногами, але кришка не ламалася. Вона прогинається, але не тріскається.
 • Загалом виробник продумав з якого пластика краще зробити пісочницю, а що більше підійде для кришки.
 • Пісочниця велика. І навіть для не однієї дитини досить місця.

Виявилось, що плюсів у пластикової пісочниці предостатньо:

 • Пісок завжди сухий і чистий, оскільки пісок надійно захищений від дощу, і сусідські котики не можуть використати як туалет.
 • Без шкоди для саду можна встановлювати і прибирати пісочницю.
 • Ставили, коли в саду не було натяку на доріжки, а тепер без шкоди плитці можна розмістити з потреби.
 • Можна навіть поставити в альтанці, щоб дитина грала в тіні. Місця займає мало. Переїжджати влітку на дачу можна зі своїм "тазиком".
 • Можна використати як басейн для малюків
Женя

Ми в тому році купили Пісочницю Корабель з кришкою ТМ Долони. Фіолетово-зелену. У нас до неї є ще кришка, мені і Глібу дуже подобається - велика, є два сидіння для малюка (тобто два виступи, щоб малюк сидів не на піску). Стильна та безпечна. Мі у захваті.

Поліна

Как долго мы шли к этой покупке! Сколько времени потеряли зря, не имея дома места для игры в песке. Главное, было наличие у песочницы крышки. Но такие стоили так дорого, что мы просто не могли себе позволить ее покупку. Китайская хлипкая ракушка стоит более 1000 грн. И вот мы зашли в наш любимый магазинчик и увидели это чудо. Просто спасение для родителей и их кошелька. Мы думали будет маленькой, или хлипкой. Ведь цена в два раза ниже, чем другие.
Но когда получили, пришли в полный восторг. И размер огромный, и пластик толстый, и окрас яркий, и сочетание цветов идеальное

Юлия

Завжди розуміла, що в живу і правда краще подивитися)))) на зображенні одне, а насправді інше))) В будь-якому випадку в інтернет-магазинах завжди дешевше))) , тому і вирішила ризикнути. І не пошколувала. Звісно, пересилка новою поштою не дешево, але все одно віийшло вігідніше, ніж купити пісочницю з кришкою неподалеку від свого дому.

Ліна
Песочница с крышкой - бассейн Корабль 03355 фиолетово-зеленая 03355/  Песочница с крышкой - бассейн Корабль 03355 фиолетово-зеленая
5 8
грн 659.00
Похожие товары