Каталог товаров
 
 
Игрушки
 
 
Детская комната
 
 
Детские товары
 
 
Детская одежда
 
 
Детский транспорт
Акции и новинки
Производители

Шарики перламутровые в сетке пластиковые для сухого бассейна 32 штуки 467 в.3 Орион

Пластиковые шарики для сухого бассейна - перламутровые пластиковые шарики, мягкие, блестящие, хорошо держащие форму. Такие шарики станут не только игрушкой для веселого времяпровождения, тренажером для развития мышечной системы и скелета ребенка, но и украшением для детской комнаты или игрового центра.

Пластиковые шарики

Пластиковые шарики от Орион очень красочные. Они даже чем-то похожи на новогодние шары. Блестящие, яркие, радующие глаз. Настроение поднимается, и хочется взять их в руки и полюбоваться.

Пластиковые шарики для сухого бассейна

5 цветов.

И каждый шарик особенный. Белые почти прозрачные. Как сказочные снежки из снега. Желтые и зеленые очень нежные. А синие и розовые так блестят и переливаются, что кажется буд-то они не пластиковые, а стекляные.

Размер шариков 6 см.

Такой размер удобен для маленьких детских ручек и для заполнения небольших по объему сухих бассейнов или палаток.

Пластиковые шарики для сухого бассейна перламутровые относятся к среднемягким. Их можно использовать в любом возрасте и не бояться, что ребенок травмируется. 

Пластиковые шарики для сухого бассейна

Таким шариком шишку сделать не то, что сложно, а просто практически невозможно.

При этом он отлично держит форму и выдерживает сильное давление. И не лопаются во время игры.

Упакованы шарики по 32 штучки в сеточки. Всех шариков стараются ложить одинаковое количество (30 штук поровну по 6 всех 5 цветов) + 2 любого другого цвета.

 

Отзывы

Отзывы наших покупателей

Шарики для сухого басейну - крута штука, якщо у вас величезний будинок!
Досвід використання: рік або більше
Коли ви новоспечений батько, і коли у вас перша дитина, і навколо ви мало спілкувалися з батьками з дітьми, то цей світ колясок, іграшок та дитячого одягу здається чимось незрозумілим і нереальним, як інша планета. Так здавалося мені.
І ось всі ці іграшки, до яких дитина тягнеться в магазині так, як ніби весь час про них мріяв ... Кульки доя сухого басейну для нас виявилися такою іграшкою. Чому вони опинилися у нас? Варто, чи іграшка співвідношення ціни і якості? Є сенс їх купувати? У що грати?
+ Дитина тягнувся до них в магазині і дуже, дуже хотів їх, було видно. У наших друзів такі ж кульки, і він з ними грав. Він відбирав кульки і у інших діток на майданчику. Тому ми зрозуміли, що нам такі потрібні. Син їх хотів.
+ Другий фактор в тому, що важливо, що є у дітлахів навколо. Там, де ми жили, у всіх були ці кульки. Виходить, довелося купити. Це соціальна якась штука, мабуть, але діти хочуть те саме, що у інших дітей є. У нас так з'явився самокат, тюбінг, каталка Поліссі і ось ці кульки
+ Купили ми їх, коли синові було півтора року. І з самого магазину він з ними грав. Чіпав ручками, намагався гризти, потім вдома їх кидав-розкидав. Загалом, щастя вони принесли!
+ Наші кульки дуже красивого перламутрового кольору
+ Вони не тверді і не сильно м'які, приємні на дотик. У дитячих центрах зустрічалися більш жорсткі кульки
+ Супер, що на них нічого не написано.
+ Гладкі, а значить, добре миються
+ Є різні упаковки. Більше і трохи менше. У нас штук 80
+ Кольори приємні. Блакитний, салатовий, червоно-оранжевий і рожево-фіолетовий
+ Якість вважаю хорошею

Оксана

Хочу розповісти про перламутрові пластмасові шарики для сухого басейну ТМ Оріон. Перший набір цих кульок ми купували синочкові ще півтора року. Існує величезний вибір кольорів, кількістю і розмірами, кожен зможе знайти на свій смак.
До цього Нового року ми купили в доповнення другий набір цих куль, так як у дитини немає сухого басейну, але зате є намет, він дуже любить в неї накидати кульок і сидіти там, граючи з ними.
Кулі упаковані у сітку:
На етикетці вказаний значок "дітям від 3-х років. На мій погляд кульки безпечні, тому ми давно у всю ними граємо.
У сітці 32 кульки діаметром 6 см:
Термін служби - 10 років.
думаю синочок буде радий додаткового набору кульок! До речі, ми їх ще часто в ванну беремо, а влітку в басейн на річці, вони не тонуть. Крім цього, ними можна і просто грати, і навіть вчити кольору.
Вартість мінімальна
Всім дякую за увагу! Приємних і корисних покупок!

Вікторія
Шарики перламутровые в сетке пластиковые для сухого бассейна 32 штуки 467 в.3 Орион 467 в.3  Шарики  перламутровые в сетке пластиковые для сухого бассейна 32 штуки 467 в.3 Орион
5 1
грн 86.00
Пластиковые шарики для сухого бассейна - перламутровые пластиковые шарики, мягкие, блестящие, хорошо держащие форму. Такие шарики станут не только игрушкой для веселого времяпровождения, тренажером для развития мышечной системы и скелета ребенка, но и украшением для детской комнаты или игрового центра. Пластиковые шарики от Орион очень красочные. Они даже чем-то похожи на новогодние шары. Блестящие, яркие, радующие глаз. Настроение поднимается, и хочется взять их в руки и полюбоваться. 5 цветов. И каждый шарик особенный. Белые почти прозрачные. Как сказочные снежки из снега. Желтые и зеленые очень нежные. А синие и розовые так блестят и переливаются, что кажется буд-то они не пластиковые, а стекляные. Размер шариков 6 см. Такой размер удобен для маленьких детских ручек и для заполнения небольших по объему сухих бассейнов или палаток. Пластиковые шарики для сухого бассейна перламутровые относятся к среднемягким. Их можно использовать в любом возрасте и не бояться, что ребенок травмируется.  Таким шариком шишку сделать не то, что сложно, а просто практически невозможно. При этом он отлично держит форму и выдерживает сильное давление. И не лопаются во время игры. Упакованы шарики по 32 штучки в сеточки. Всех шариков стараются ложить одинаковое количество (30 штук поровну по 6 всех 5 цветов) + 2 любого другого цвета.  
Похожие товары