Каталог товаров
 
 
Игрушки
 
 
Детская комната
 
 
Детские товары
 
 
Детская одежда
 
 
Детский транспорт
Акции и новинки
Производители

Телефон интерактивный на украинском языке Розумний 771-U 0103 Joy Toy

Телефон "Розумний" на украинском языке 771-U - розумний телефон який тренує память дитину, розвиває логіку та просто є чудовою іграшкою:

1) тренує координацію рухів - кнопки різної форми розвивають моторику рук.

2) слухове сприйняття - при натисненні на кнопку, озвучуються нанесені на ній літери та цифри. Це допоможе вивчити алфавітта навчить рахувати самостійно. 

3) зорове сприйняття і пам`ять - кнопки з буквами і цифрами різної форми і кольору сприяють розвитку зорової пам`ятї і уваги.

4) розвиток мовних навичок - в процесі гри запам`ятовуються назви простих фігур, алфавіт і цифри.

Розумний телефон працює у 3-х режимах:

  1. Цифри 0-9 При натисненні на цифрові кнопки виголошується цифра і відтворюється звуковий сигнал # Програються всі звукові сигнали. Імітація телефонної розмови з родичами. * Якщо не натискувати на кнопки в перебігу 3 секунд, телефон просить знайти потрібну цифру.
  2. Букви 1-9 Вимова букв алфавіту, при натисненні на кнопки. 0 Знайти потрібну букву якщо буква вибрана вірно, телефон говорить: "вірно", при помилці, пропонує спробувати ще раз. * Прослухати всі мелодіїї. Якщо не натискувати на кнопки в перебігу 3 секунд, включається імітація телефонної розмови.
  3. Фігури При натисненні на кнопки голос виголошує назви фігур При повторному натисненні на кнопку називаються додаткові характеристики фігурки (колір або кількість кутів) Якщо не натискувати на кнопки в перебігу 3 секунд, телефон просить знайти потрібну фігурку.

Размеры коробки 29*13*5

Размеры телефона- 17,5 Х 8 Х 4,5 см

Игрушка для детей в возрасте от 1 до 4 лет

Отзывы

Телефон интерактивный на украинском языке Розумний 771-U 0103 Joy Toy 771-0103 Телефон интерактивный на украинском языке  Розумний 771-U 0103 Joy Toy
5 11
грн 139.00
Телефон "Розумний" на украинском языке 771-U - розумний телефон який тренує память дитину, розвиває логіку та просто є чудовою іграшкою: 1) тренує координацію рухів - кнопки різної форми розвивають моторику рук. 2) слухове сприйняття - при натисненні на кнопку, озвучуються нанесені на ній літери та цифри. Це допоможе вивчити алфавітта навчить рахувати самостійно.  3) зорове сприйняття і пам`ять - кнопки з буквами і цифрами різної форми і кольору сприяють розвитку зорової пам`ятї і уваги. 4) розвиток мовних навичок - в процесі гри запам`ятовуються назви простих фігур, алфавіт і цифри. Розумний телефон працює у 3-х режимах: Цифри 0-9 При натисненні на цифрові кнопки виголошується цифра і відтворюється звуковий сигнал # Програються всі звукові сигнали. Імітація телефонної розмови з родичами. * Якщо не натискувати на кнопки в перебігу 3 секунд, телефон просить знайти потрібну цифру. Букви 1-9 Вимова букв алфавіту, при натисненні на кнопки. 0 Знайти потрібну букву якщо буква вибрана вірно, телефон говорить: "вірно", при помилці, пропонує спробувати ще раз. * Прослухати всі мелодіїї. Якщо не натискувати на кнопки в перебігу 3 секунд, включається імітація телефонної розмови. Фігури При натисненні на кнопки голос виголошує назви фігур При повторному натисненні на кнопку називаються додаткові характеристики фігурки (колір або кількість кутів) Якщо не натискувати на кнопки в перебігу 3 секунд, телефон просить знайти потрібну фігурку. Размеры коробки 29*13*5 Размеры телефона- 17,5 Х 8 Х 4,5 см Игрушка для детей в возрасте от 1 до 4 лет
Похожие товары