Развивающий Говорящий домик Joy Toy 9149 музыкальная игрушка со сказками и алфавитом

Говорящий домик Joy Toy 9149  - прекрасная обучающая игрушка для Ваших деток. Качественная пластмасса, яркие цвета, приятные мелодии и светоэффекты не оставят равнодушными Вашего ребенка. Говорящий домик  Joy Toy 9149 поможет в игровой форме выучит алфавит и цифры.

Основные функции:

 1. На крыше домика расположена книжка с алфавитом с одной стороны и звуковая панель с другой. При перелистывании страницы прогрыввается песенка про алфавит. Нажимая на левую или правую кнопки рядом с книжкой можно слушать и запоминать буквы и слова. Нажимая на кнопку с изображением инструмента, а затем на нотный стан, можно услышать звуки, соответствующие выбранному инструменту. Если в течении нескольких секунд не нажимать на ноты, то Домик начинает воспроизводить веселые мелодии.
 2. С четырех сторон говорящего домика 9149 Joy Toy расположены функциональные панели. 1 сторона - сдвинув фигуру девочки в сторону, активизируется функция игрового обучения "Детям о правилах гигиены" в виде песенки. 2 сторона - сдвинув фигурку девочки с мишкой в сторону, активизируется функцию игры - прошлушивание песенки про маму.
 3. сторона - сдвинув фигурку мальчика на велосипеде в сторону, активируется функция игрового обучения "Счет". При нажатии на кнопку с цифрами воспроизводится счет от одного до 10.
 4. сторона - нажав кнопку с изображением фигуры человека, активируйте функцию игры и слушайте сказку

Купить игрушку музыкальную домик 9149

При нажатии на звонок дверь в говорящий домик Joy Toy 9149 откроется. Если повторно нажать кнопку с изображением фигуры человека, можно прослушать интересную сказку "Маша и медведь" В процессе игры углы домика переливаются яркими огоньками

Розглянемо іграшку уважніше:

 • Яскравий, барвистий будичок з різноманітними функціями.
 • У будиночку багато різних кольорів.
 • Багато варіантів отримання звуків: кнопки різних форм і розмірів, зрушення, перегортання.
 • Зрушення: потрібно посунути об'ємну картинку, щоб почався розповідь або мелодія.
 • Перегортання: на даху є "книга", в якій один лист можна "перегортати" туди-сюди, при цьому співається пісенька про алфавіт.
 • Відкривається дверь. Це малюкам особливо подобається.
 • Є "ричаг" виключення. Можна відключити будиночок, не дістаючи батарейки.
 • Є маленький перемикач, який маленька дитина якийсь час не навчиться включати.

Перерахуємо переваги будиночка 9149:

 • Є два режими гучності. Кнопка дозволяє зробити звук гучним або середньої гучності. Дуже зручно. 
 • Багато функцій: і казка, і пісеньки, і мелодії, і рахунок, і алфавіт, і просто звуки.
 • Міцний. Будиночок стійкий. У ньому немає деталей, які були б під загрозою відламування. Хіба що відкриті двері і перегортати сторінки абетки. Але все дуже міцне.
 • Будиночок дуже якісний, тому довгі роки виглядає як новий.
 • На упаковці вказано, що він призначений тільки для дітей старше трьох років. Але це швидше виробники так себе убезпечили про всяк випадок. Будиночок для карапуза безпечний та дуже цікавий.
 • Світломузика. По кутах будиночка 4 колони жовтого кольору, які світяться поперемінно по діагоналях при будь-яких натисканні кнопок / зрушеннях / гортанні ..
 • Є ручка. Дитині зручно піднімати будиночок за ручку і тягати його з собою. Ручка рухлива: в звичайному стані ручка здається маленькою, але коли за неї береш, вона "висувається" - рука зручно поміщається.

Детальний опис роботи будиночка.

Стінка 1. "Казка".
Кнопка "Вимкнення" 

Кнопка 2 режими гучності.

Двері. Відкриваються навіть якщо натиснути на дзвіночок, коли будиночок без батарейок.

Хлопчик. Голова хлопчика - кнопка.

Купить игрушку музыкальную домик 9149

При натисканні при закритих дверях закликає зателефонувати в дзвіночок.

При натисканні при відкритих дверях розповідає довгу казку. Якщо натиснути знову, починає спочатку.

Якщо двері закрити, все звуки і світломузика припиняються.

Кнопка дзвіночок. При натисканні звук (дзвінок + "Ласкаво просимо") і відкривання дверей.

Стінка 2. "Гігієна".

Фігурка в вікні. При зсуві розповідає віршик про гігієну. На задньому плані дитячі голоси з мелодією. 

Купить игрушку музыкальную домик 9149

Стінка 3. "Цифри".

Фігурка велосипедиста. Хлопчик представляється і пропонує разом вивчити цифри.

Далі дівчинка співає про математику і таблицю множення.

Купить игрушку музыкальную домик 9149

М'ячик-кнопка. При натисканні по одному озвучуються числа від 1 до 10 (10 натискань, щоб їх почути). Рахунок триває з того місця, де припинився, навіть якщо натискати інші кнопки (а не кожного разу з 1).

Стінка 4. "Мама".
Фігурка у вікні. При зсуві дівчинка співає пісеньку про маму.

Купить игрушку музыкальную домик 9149

Дах 1. "Алфавіт".

Купить игрушку музыкальную домик 9149

 • Абетка. З чотирма сторінками, на яких написаний весь алфавіт. Букви, слова і намальовані картинки. При гортанні листа співається пісенька про алфавіт. Мінус (!) У пісні про алфавіт допущена помилка. Співається: "... ь ь и ...". В абетці і в її озучка (див. Опис кнопок квіток) все вірно: "... ь и ь ...".
 • Дві квіточки. Кнопки. Ліворуч і праворуч від азбуки по квіточці- кнопці. При натисканні по одній зачитуються букви і слова до них з абетки з тієї сторінки, яка зараз відкрита і розташована ближче до кнопки. Так ліва кнопка озвучує літери від А до Ж і від П до Ц, а права - від З до Про і від Ч до Я. Одне натискання - одна буква з відповідним словом.

Дах 2. "Інструменти".
Клавіші-нотки. Кнопки Шість клавіш різних кольорів і звуків.
Інструменти. Кнопки. 4 інструменти, які змінюють звучання клавіш. При натисканні інструменту або нотки після звуку звучить музика: три різних мелодії (включається по колу то одна, то інша). Інструмент плюс клавіші дають 7 різних звуків, крім ксилофона, де звук натискання інструменту збігається зі звуком першої клавіші

 

Отзывы

Отзывы наших покупателей

Не знаю як всі дітки, але моя донечка дуже любить натискати різні кнопочкі.А на цьому будиночку їх величезна кількість! Правда, вона не відразу зрозуміла, що потрібно робити з фігурами (які потрібно рухати убік) Сама улюблені заняття спочатку були перевертання сторінки книги і звичайно ж відкривання дверей за допомогою дзвіночка. За хвилину донька проробляла ці маніпуляції раз 10. А скільки було захоплення при цьому!)
Ще моя донечка обожнює музичні твори, тому цей будиночок нам припав до душі.
За 4 місяці інтенсивної експлуатації, будиночок як новенький.
Ми часто їздимо до батьків в інше місто і будиночок обов'язково беремо з собою. Він замінює відразу декілька іграшок!
Хто говорить будиночок Joy Toy рекомендую!
Дякую за увагу!

Тетяна

Хочу розповісти про чудовій іграшці моєї дочки, яку нам подарували майже 4 місяці тому на перший рік народження.

Відмінна іграшка, яка допоможе Вашій дитині з цікавістю вивчити алфавіт і цифри. Нам ще рано звичайно, але як сказано в цій книзі, до 3-х років дитина вбирає і запам'ятовує багато інформації, тому з самих пелюшок намагаємося поступово знайомити свою дитину з необхідними для нього знаннями.
Будиночок виконаний з міцного пластику в яскравих привабливих кольорах.
Дах будиночка розділена на 2 частини. З одного боку книжка з алфавітом, при гортанні якої грає пісня з алфавітом. Якщо натиснути жовті квіточки з боків - вимовляється кожна буква по порядку.
З іншого - звукова панель (правда з 6 клавіш чомусь). Звуки видаються відповідно до обраного інструменту.
Будиночок розділений на 4 функціональні боку.
Зрушуючи дівчинку в сторону. Вона співає про правила особистої гігієни. Малюнки деякі з натяком на Китай)
Зрушуючи хлопчика на велосипеді, він бадьоро розповідає про правила рахунку. Натиснувши кнопку з цифрами йде рахунок від 1 до 10.
Зрушуючи дівчинку з ведмедиком, вона починає співати веселу пісню про маму. Дочка дуже любить танцювати під цю пісню, причому саме зі мною.
Зрушуючи хлопчика з лійкою, він просить натиснути на дзвінок. При натисканні на дзвінок -откривается двері.
О, на перших порах це було найулюбленіше заняття у дочки.
При повторному натисканні на хлопчика, можна прослухати казку «Маша і ведмідь». Казка досить тривала.
Кути будиночка з квітами переливаються вогниками.
Гучність можна регулювати.
Об'ємні фігури

Клава

Рятує в тривалій дорозі і приносить радість в будинок! Багатофункціональна іграшка для вашого улюбленого чада!

Зіна Іллівна

Вперше познайомилися з таким будиночком 9149 у гостях. Мій малюк, якому на той момент було 8 місяців, дуже ним зацікавився. Господарі навіть запропонували нам його віддати, тому що їх дитина давно їм не грав, але вирішили за цим ще постежити. І на наступний день їх малюк (без кількох місяців 3 роки) знову їм зацікавився.

Так що ми вирішили халяви не чекати, а купити такий будиночок собі самі. Причому у друзів будиночок був англійською, а ми стали шукати російською чи українською. Це виявилося непросто. Деякі недобросовісні інтернет-магазини навіть давали його "купити" з самовивозом, але на місці виявлялося, що будиночка немає (заманілово) і пропонували менш цікаві іграшки . 

купить игровой домик музыкальній 9149

ак що до бажаного свята (до дня народження в рік) знайти не встигли і подарували вже в рік і місяць. Але на сайті У Нафані ми змогли без перешкод купити розвиваючий будиночок і багато чого ще. Шкода, що вчасно не знайшли цей сайт

Віра
Развивающий Говорящий домик Joy Toy 9149 музыкальная игрушка со сказками и алфавитом 9149  Развивающий Говорящий домик Joy Toy 9149 музыкальная игрушка со сказками и алфавитом
5 1
грн 488.00
Говорящий домик Joy Toy 9149  - прекрасная обучающая игрушка для Ваших деток. Качественная пластмасса, яркие цвета, приятные мелодии и светоэффекты не оставят равнодушными Вашего ребенка. Говорящий домик  Joy Toy 9149 поможет в игровой форме выучит алфавит и цифры. Основные функции: На крыше домика расположена книжка с алфавитом с одной стороны и звуковая панель с другой. При перелистывании страницы прогрыввается песенка про алфавит. Нажимая на левую или правую кнопки рядом с книжкой можно слушать и запоминать буквы и слова. Нажимая на кнопку с изображением инструмента, а затем на нотный стан, можно услышать звуки, соответствующие выбранному инструменту. Если в течении нескольких секунд не нажимать на ноты, то Домик начинает воспроизводить веселые мелодии. С четырех сторон говорящего домика 9149 Joy Toy расположены функциональные панели. 1 сторона - сдвинув фигуру девочки в сторону, активизируется функция игрового обучения "Детям о правилах гигиены" в виде песенки. 2 сторона - сдвинув фигурку девочки с мишкой в сторону, активизируется функцию игры - прошлушивание песенки про маму. сторона - сдвинув фигурку мальчика на велосипеде в сторону, активируется функция игрового обучения "Счет". При нажатии на кнопку с цифрами воспроизводится счет от одного до 10. сторона - нажав кнопку с изображением фигуры человека, активируйте функцию игры и слушайте сказку При нажатии на звонок дверь в говорящий домик Joy Toy 9149 откроется. Если повторно нажать кнопку с изображением фигуры человека, можно прослушать интересную сказку "Маша и медведь" В процессе игры углы домика переливаются яркими огоньками Розглянемо іграшку уважніше: Яскравий, барвистий будичок з різноманітними функціями. У будиночку багато різних кольорів. Багато варіантів отримання звуків: кнопки різних форм і розмірів, зрушення, перегортання. Зрушення: потрібно посунути об'ємну картинку, щоб почався розповідь або мелодія. Перегортання: на даху є "книга", в якій один лист можна "перегортати" туди-сюди, при цьому співається пісенька про алфавіт. Відкривається дверь. Це малюкам особливо подобається. Є "ричаг" виключення. Можна відключити будиночок, не дістаючи батарейки. Є маленький перемикач, який маленька дитина якийсь час не навчиться включати. Перерахуємо переваги будиночка 9149: Є два режими гучності. Кнопка дозволяє зробити звук гучним або середньої гучності. Дуже зручно.  Багато функцій: і казка, і пісеньки, і мелодії, і рахунок, і алфавіт, і просто звуки. Міцний. Будиночок стійкий. У ньому немає деталей, які були б під загрозою відламування. Хіба що відкриті двері і перегортати сторінки абетки. Але все дуже міцне. Будиночок дуже якісний, тому довгі роки виглядає як новий. На упаковці вказано, що він призначений тільки для дітей старше трьох років. Але це швидше виробники так себе убезпечили про всяк випадок. Будиночок для карапуза безпечний та дуже цікавий. Світломузика. По кутах будиночка 4 колони жовтого кольору, які світяться поперемінно по діагоналях при будь-яких натисканні кнопок / зрушеннях / гортанні .. Є ручка. Дитині зручно піднімати будиночок за ручку і тягати його з собою. Ручка рухлива: в звичайному стані ручка здається маленькою, але коли за неї береш, вона "висувається" - рука зручно поміщається. Детальний опис роботи будиночка. Стінка 1. "Казка". Кнопка "Вимкнення"  Кнопка 2 режими гучності. Двері. Відкриваються навіть якщо натиснути на дзвіночок, коли будиночок без батарейок. Хлопчик. Голова хлопчика - кнопка. При натисканні при закритих дверях закликає зателефонувати в дзвіночок. При натисканні при відкритих дверях розповідає довгу казку. Якщо натиснути знову, починає спочатку. Якщо двері закрити, все звуки і світломузика припиняються. Кнопка дзвіночок. При натисканні звук (дзвінок + "Ласкаво просимо") і відкривання дверей. Стінка 2. "Гігієна". Фігурка в вікні. При зсуві розповідає віршик про гігієну. На задньому плані дитячі голоси з мелодією.  Стінка 3. "Цифри". Фігурка велосипедиста. Хлопчик представляється і пропонує разом вивчити цифри. Далі дівчинка співає про математику і таблицю множення. М'ячик-кнопка. При натисканні по одному озвучуються числа від 1 до 10 (10 натискань, щоб їх почути). Рахунок триває з того місця, де припинився, навіть якщо натискати інші кнопки (а не кожного разу з 1). Стінка 4. "Мама". Фігурка у вікні. При зсуві дівчинка співає пісеньку про маму. Дах 1. "Алфавіт". Абетка. З чотирма сторінками, на яких написаний весь алфавіт. Букви, слова і намальовані картинки. При гортанні листа співається пісенька про алфавіт. Мінус (!) У пісні про алфавіт допущена помилка. Співається: "... ь ь и ...". В абетці і в її озучка (див. Опис кнопок квіток) все вірно: "... ь и ь ...". Дві квіточки. Кнопки. Ліворуч і праворуч від азбуки по квіточці- кнопці. При натисканні по одній зачитуються букви і слова до них з абетки з тієї сторінки, яка зараз відкрита і розташована ближче до кнопки. Так ліва кнопка озвучує літери від А до Ж і від П до Ц, а права - від З до Про і від Ч до Я. Одне натискання - одна буква з відповідним словом. Дах 2. "Інструменти". Клавіші-нотки. Кнопки Шість клавіш різних кольорів і звуків. Інструменти. Кнопки. 4 інструменти, які змінюють звучання клавіш. При натисканні інструменту або нотки після звуку звучить музика: три різних мелодії (включається по колу то одна, то інша). Інструмент плюс клавіші дають 7 різних звуків, крім ксилофона, де звук натискання інструменту збігається зі звуком першої клавіші  
Похожие товары
Каталог товаров
 
 
Игрушки
 
 
Детская комната
 
 
Детские товары
 
 
Детская одежда
 
 
Детский транспорт
Акции и новинки
Производители