Каталог товаров
 
 
Игрушки
 
 
Детская комната
 
 
Детские товары
 
 
Детская одежда
 
 
Детский транспорт
Акции и новинки
Производители

Коляска для куклы сидячая с люлькой 0122 ТМ Долони

Коляска для куклы сидячая с люлькой 0122 ТМ Долони - замечательная кукольная колясочка от украинского производителя ТМ Долони. Очень стильный дизайн, качественный пластик, яркие цвета.

Коляска для куклы может быть как сидячей, так и трансформироваться в люльку для переноски с двумя ручками.

коляска для кукол лежачая Долони

Великолепное качество не оставит никого равнодушным. Покупка будет недорогой, но очень удачной

коляска сидячая для кукол

  • Коляска яркая и стильная!
  • Необычная и модная!
  • Безопасная и экологически чистая!
  • Сделана отечественным производителем!
  • Не имеет посторонних запахов!

коляска долони

Отзывы

Отзывы наших покупателей

Спасибо за такую качественную и недорогую продукцию! Наша дочка в восторге! Прямо как настоящая взрослая мама. С удовольствием катает куклу-доченьку и в люльке тоже носит. Всё очень легко трансформируется одно в другое. Цвет нежный, девчачий. Хочу отметить, что пластик очень крепкий, конструкция прочная. Никакого постороннего запаха. И никаких острых деталей, зазубрин, всё гладкое и округлое, ребёнок не травмируется. Радует, что есть такой добросовестный отечественный производитель как Долони. Посылка пришла быстро, в аккуратной упаковке от производителя. Благодарим ваш магазин за оперативность!

Елена

Усім добрий час доби! З недавніх пір у мене з'явилася шалено мною улюблена моя маленька хрещениця. Так як у мене своїх дітей немає, я всю свою любов і ласку віддаю своїй хрещениці. З тих пір як вона у мене з'явилася, я весь час підшукую їй подаруночки, яких можна було б їй подарувати.

І ось минулого тижня, моєї хрещениці - племінниці виповнився рік. Я довго думала, що б їй подарувати такого, що б вона прийшла в невимовне захоплення! І рішення прийшло саме собою. Коли я заглянула в дитячий магазинчик У Нафані, коли шукала їй подарунок. На очі мені попалася чудова коляска з шезлонгом, бузкового кольору фірми виробника Doloni. І я вирішила навіть не замислюючись купити їй цю коляску.

Купить коляску для кукол Долони Doloni

Знаючи як моя маленька принцеса небайдужа до ляльок і завжди наслідувала своїм батькам, які катають її в колясці. Коли я піднесла малятку цей подарунок її захопленню не було меж! Як з'ясувалося згодом бузковий колір дуже подобається дитині. Так що подарунку вона була рада бех меж. Тепер з захопленням катаємо своїх улюблених ляльок - дочок в новенькій колисці! І кожен раз згадує свою хресну - тітку, яка подарувала їй цю коляску.

Коляска дійсно дуже красива, милий і яскравий дизайн, красива забарвлення, якісна збірка, деталі не відпадають від неї, міцний матеріал, доступна ціна.

Зина

Здравствуйте, магазин игрушек "У Нафани", мы получили колясочку с люлькой от фирмы Долони. Отличная игрушка, отличается прочностью и надежностью. Очень довольна наша дочка, подарок пришел во время- спасибо порадовали.Цвет очень красивый, перламутровый, пластик гладенький. Производитель старается, их продукция нам очень нравится.

Наталья

На одному з сайтів знайшла інформацію, що коляски роблять в Україні ТМ "Doloni". Головне, що якість збірки і матеріалу дуже гарне. Ніякого стороннього запаху коляска не мала. Так само всі деталі виконані добре, немає ніяких зазубрин або нерівностей про які міг би поранитися дитина.

Зацікавила коляска нашу малу вже в рік. Оскільки дитина з 11 місяців вже ходив, то використовував її як штовхач і просто катав по дому.

Зараз дочки 2,5 і вона грає з коляскою кожен день: може і кидати її і стукати по ній ... Проте все ціле, нічого не відбилося і не зламалося, колір не вигорів. Ляльки у нас міняються, а коляска все та ж))) До речі катаємо ми в колясці всі м'які іграшки. Шезлонг з коляски знімається дуже легко, правда одягнути його дочка ще сама не може. На вулиці коляскою ми не виїжджали жодного разу. Залишили цю коляску тільки для ігор вдома.

Подарунком дуже задоволені до покупки рекомендую !!! Думаю у кожної дівчинки повинна бути така іграшка.

Ира
Коляска для куклы сидячая с люлькой 0122 ТМ Долони 0122  Коляска для куклы сидячая с люлькой 0122 ТМ Долони
5 8
грн 229.00
Коляска для куклы сидячая с люлькой 0122 ТМ Долони - замечательная кукольная колясочка от украинского производителя ТМ Долони. Очень стильный дизайн, качественный пластик, яркие цвета. Коляска для куклы может быть как сидячей, так и трансформироваться в люльку для переноски с двумя ручками. Великолепное качество не оставит никого равнодушным. Покупка будет недорогой, но очень удачной Коляска яркая и стильная! Необычная и модная! Безопасная и экологически чистая! Сделана отечественным производителем! Не имеет посторонних запахов!
Похожие товары